PBK Rembud

Iława, przedsiębiorstwo budowlana

Developer

       Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane „Rembud – PBK” Sp. z o.o. oferuje mieszkania i garaże w trzech nowych blokach przy ul Zielonej 79  i Kazimierza Odnowiciela 32 w Iławie. Pierwszy z nich oddano do użytku w lutym 2010r. Przyjmowane są rezerwacje mieszkań na kolejno realizowane budynki. Obecnie kupujący mogą nabyć lokale w atrakcyjnych cenach.

Przedsiębiorstwo oferuje mieszkania o zróżnicowanym układzie funkcyjnym, których powierzchnia wynosi od 30,00 do 64,00m2  z możliwością łączenia lokali. Każde mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę jako pomieszczenie przynależne. W ramach ceny nabycia lokalu gwarantowane są miejsca parkingowe. W poziomie piwnic dostępne są garaże.

Atutem budowanych obiektów jest standard wykonania. Każde z mieszkań, bez dodatkowych opłat wyposażone jest w solidne drzwi antywłamaniowe. Podniesiono także standard wykończenia klatki schodowej. Ściany w mieszkaniach wykończone są gładzią gipsową na tynku. Możliwe są drobne zmiany w rozkładzie ścianek działowych.

W ofercie przedsiębiorstwa dostępne są ostatnie mieszkania jedno i dwupoziomowe oraz garaże w bloku mieszkalnym przy ul. Ostródzkiej 54 w Iławie.

Oprócz typowego standardu mieszkań realizowanych w systemie deweloperskim istnieje możliwość wykończenia mieszkań „pod klucz” ze wskazaniem materiałów wykończeniowych przez  Nabywcę lokalu.

Ceny mieszkań i garaży negocjowane są indywidualnie z każdym Nabywcą.