PBK Rembud

Iława, przedsiębiorstwo budowlana

Budynek mieszkalny wielorodzinny z placem zabaw położony przy ul. Piastowskiej 4 w Iławie

Realizowana inwestycja deweloperska budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą i placem zabaw zlokalizowana jest w Iławie przy ul. Piastowskiej 4 na nowo powstałym osiedlu w północno-wschodniej części miasta na działkach nr 7/14; nr 7/16 i nr 7/11 obręb 5 (numer budowlany budynku – 6).

Termin oddania budynku 27 czerwiec 2016r.

Budynek jest jedno klatkowy, czterokondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. W kondygnacji podziemnej znajduje się 16 garaży o powierzchni od 15,80m2 do 17,02m2, komórki lokatorskie przynależne do każdego lokalu mieszkalnego, wózkownia, pomieszczenie gospodarcze i wymiennikownia. Kondygnacje nadziemne obejmują 44 lokale mieszkalne o powierzchni od 32,70 m2 do 67,20 m2. KaŜde mieszkanie posiada balkon. Wyposażenie budynku obejmuje dźwig osobowy łączący kondygnacje od poziomu parteru (wejścia do budynku) do 4 kondygnacji. Wysokość kondygnacji mieszkalnej – 2,65m. Wysoki standard wykończenia klatki schodowej. Elewacja budynku w ciepłych
pastelowych kolorach. Inwestycja obejmuje wykonanie drogi wewnętrznej, miejsc postojowych dla samochodów osobowych w tym stanowiska dla osób niepełnosprawnych, wykonanie chodników – ciągów pieszych i placu gospodarczego na kontener do odpadów.