PBK Rembud

Iława, przedsiębiorstwo budowlana

Budynek mieszkalny wielorodzinny nr 8 z placem zabaw położony przy ul. Piastowskiej 6 w Iławie

Realizowana inwestycja deweloperska budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą i placem zabaw zlokalizowana jest w Iławie przy ul. Piastowskiej 6, stanowi kolejną zabudowę osiedla w północno-wschodniej części miasta na działkach nr 7/17 i nr 7/11 obręb 5 (numer budowlany budynku – 8).

Termin oddania budynku 31 maj 2018r

Budynek jednoklatkowy, czterokondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony.  W kondygnacji podziemnej znajduje się 17 garaży o powierzchni od 15,98m2 do 20,15m2 oraz komórki lokatorskie przynależne do każdego lokalu mieszkalnego, wózkownia, wymiennikownia pomieszczenie gospodarcze i pomieszczenie teletechniczne.

Kondygnacje nadziemne obejmują 40 lokali mieszkalnych o powierzchni od 33,17 m2 do  69,49 m2. Każde mieszkanie posiada balkon o powierzchni od 4,80m2 do 10,89m2. Wyposażenie budynku obejmuje dźwig osobowy łączący kondygnacje od poziomu parteru (wejścia do budynku) do poziomu 4 kondygnacji. Wysokość kondygnacji mieszkalnej – 2,63m. Wysoki standard wykończenia. Elewacja budynku w ciepłych pastelowych kolorach.

Inwestycja obejmuje wykonanie drogi wewnętrznej, miejsc postojowych dla samochodów osobowych w tym stanowiska dla osób niepełnosprawnych, wykonanie chodników – ciągów pieszych, placu zabaw i placu gospodarczego na kontener do odpadów.